خدمات تولید محتوا

تولید محتوای یا کانتنت با کیفیت یکی از اصلی‌ترین راه‌های رسیدن به جایگاه‌ اول در گوگل، افزایش فروش و جلب اعتماد مخاطبان است. تمامی مراحل تولید تا انتشار محتوا یا کانتنت با بالاترین کیفیت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ ژوپین صورت می‌گیرد.

محتوا چیست؟ خدمات تولید محتوا در مشهد

محتوا ( کانتنت ) چیست؟

هر پیامی که شما در وب‌سایت، شبکه های اجتماعی یا … به مخاطبان کسب و کار خود ارائه می‌دهید، یک محتوا یا کانتنت است. این پیام می‌تواند در قالب متن (مقاله، خبر، داستان و…)، تصویر (عکس، آلبوم، گالری تصاویر، اینفوگرافیک، آیکون، طرح‌ لایه‌باز)، ویدیو (فیلم‌های بلند و کوتاه، فیلم آموزشی، تبلیغاتی و که در قالب ویدئو مارکتینگ قرار می گیرد.) و یا صوت (موسیقی، فایل صوتی آموزشی، پادکست) باشد. هر کدام از انواع محتوا برای خود بازاریابی خاصی دارند که به‌ زودی در مورد آنها مطالبی خواهیم نوشت اما چیزی که در این صفحه قصد صحبت در مورد آن را داریم، تولید محتوا (کانتنت) مناسب و با کیفیت است. تولید محتوای متنی ، تولید محتوای تصویری، تولد محتوای ویدیویی و تولید محتوای صوتی مواردی هستند که زیر شاخه خدمات تولید محتوا هستند.

Video-content

ویدئویی

حرف پادشاه همیشه بالاترین اعتبار را دارد و محتوا همیشه پادشاه است. خلق و تدوین بهترین محتوا ها برای شما را ژوپین به عهده دارد تا بتوانید با محتوا در میان دیگران پادشاهی کنید.

text-content

متنی

بهترین و ماندگار ترین راهکار نمایش دادن آدرس دفتر آنلاین شما در تمامی جستجو ها، برای ساخت تجربه ای خاص در ذهن مخاطب که شما میتوانید با استفاده از متخصصین ژوپین آن را به سادگی انجام دهید.

graphic-content

گرافیکی

راهکاری جذاب برای فروش و جذب مخاطبین که می‌تواند به راحتی برای شما خلق ارزش کند. اما دنیایی سرشار از نکات ریز و مهم دارد که شناخت آنها نیازمند مقدار زیادی هزینه است که ژوپین برای شما همه هزینه ها را انجام داده و در اختیار شما گذاشته است.

تاثیر محتوا یا کانتنت در کسب و کارهای آنلاین

بعد از راه اندازی کسب و کار و انتخاب بستر آنلاین مناسب برای نمایش خدمات و محصولات، نوبت به ارائه آن می‌رسد. بخش مهمی از این ارائه به وسیله کانتنت قابل عرضه است. کسب و کارها با تولید محتوای مناسب در زمینه فعالیتشان می‌توانند با صرف کمترین هزینه برای تبلیغات مستقیم، مخاطب جذب کنند. در شرایطی که روز به روز مجموعه های بیشتری در فضای آنلاین حضور می‌یابند. کیفیت محتوا تولیدی و خلافیت در تولید محتوا می‌تواند مزیت رقابتی بسیار بزرگی را ایجاد نماید. بدین وسیله شما می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و اعتماد مخاطبان را جلب نمایید. اگر اعتماد مخاطب را داشته باشید، فرآیند فروش شما به آسانی رقم خواهد خورد.

تاثیر تولید محتوا در کسب و کارهای آنلاین

تجربه مشتریان ما

بازاریابی محتوا در مشهد

تولید محتوا کلید موفقیت

همانطور که مطرح شد در تولید محتوا بدون آنکه به صورت مستقیم به مشتری بگویید که این محصول را بخر، باید کانتنت مفید تولید کنید که اعتمادش جلب شود. وقتی که کار تولید و انتشار محتوا را به صوزت مستمر انجام دهید و صداقت و راستگویی پیشه کنید به مرور زمان به کسب و کار شما اعتماد می‌کند و سپس از شما خرید می‌کند. مراحل تولید محتوا با اینکه بسیار دشوار‌‌تر از تبلیغات می‌باشد اما نتیجه بسیار مفیدتری در دراز مدت خواهد داشت و به برندینگ دیجیتال کسب و کارتان بسیار کمک می‌کند.

چرا ژوپین؟

همین الان اقدام کنید، فرصت را از دست ندهید

گروه تخصصی دیجیتال مارکتینگ ژوپین، تیمی متشکل از اعضای جوان و خلاق است که با هدف پیشرفت و توسعه کسب و کارهای سنتی در مسیر دیجیتالی شدن و همچنین کسب و کارهای جدید در مسیر توسعه برند فعالیت می‌کند. این تیم در کنار متخصصین و مشاورین با تجربه در حوزه دیجیتال فعالیت می‌کند و با خدمات گسترده در فضای دیجیتال در تلاش است تا با بالاترین کیفیت و بیشترین بهره وری کسب و کار شما را توسعه دهد.

چگونه برنامه تولید محتوا بریزیم؟

ابتدا شما باید زمینه فعالیت خود را بررسی نمایید و ببینید که سایر کسب و کارهای مشابه از چه برنامه‌ای برای سفارش تولید محتوا کانتنت بهره می‌برند. بررسی رقبا همیشه یکی از اولین قدم‌ها در هر مدل بازاریابی می‌باشد. هر متد کسب و کار اینترنتی تفاوت‌های زیادی با هم دارند اما این روزها در وب‌سایت‌های فروشگاهی – آموزشی که یک سری محصولات را قصد دارند بفروش برسانند، تولید محتوا بسیار مهم و حیاتی می‌باشد.