تولید محتوا

تولید محتوای باکیفیت یکی از اصلی‌ترین راه‌های رسیدن به جایگاه‌ اول در گوگل، افزایش فروش و جلب اعتماد مخاطبان است. تمامی مراحل تولید تا انتشار محتوا با بالاترین کیفیت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ ژوپین صورت می‌گیرد.

what-Content

محتوا چیست؟

هر فایلی که شما در وب‌سایت به مخاطبان ارائه دهید، یک محتوا است. این فایل می‌تواند متن (مقاله، خبر، داستان و…)، تصویر (عکس، آلبوم، گالری تصاویر، اینفوگرافیک، آیکون، طرح‌ لایه‌باز)، ویدیو (فیلم‌های بلند و کوتاه، فیلم آموزشی، تبلیغاتی و که در قالب ویدئو مارکتینگ قرار می گیرد.) و یا صوت (موسیقی، فایل صوتی آموزشی، پادکست) باشد. هر کدام از روش‌ها برای خود بازاریابی خاصی دارند که به‌زودی در مورد آنها مطالبی خواهیم نوشت اما چیزی که در این مقاله قصد صحبت در مورد آن را داریم، بازاریابی محتوا از طریق متن است. بازاریابی تصویری، بازاریابی ویدویی و بازاریابی صوتی مواردی هستند که زیر شاخه بازاریابی محتوا در مشهد هستند.

تاثیر بازاریابی محتوا در کسب و کارهای آنلاین

وقتی شما قصد راه‌اندازی و یا توسعه کسب و کار آنلاین خود را دارید، بدون شک نیاز به استراتژی و سپس بازاریابی محتوا دارید. هر کسب و کار بر منبای یک استراتژی خاص شکل می‌گیرد و شما با تولید محتوا در آن زمینه می‌توانید بدون صرف هزینه برای تبلیغات مستقیم، مخاطب جذب کنید. امروزه که شاهد افزایش فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین در کشور هستیم، مسئله بازاریابی دیجیتال و به‌خصوص بازاریابی محتوا در مشهد و به طور کلی در همه جا، بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است. جدا از این، استفاده از بازاریابی از طریق محتوا می‌تواند برای شما یک مزیت رقابتی ایجاد کند که بخش اصلی مشتریان شما را نیز از همین طریق جذب می‌کند.

what-Content-onlin

پلن خدمات تولید محتوا

پکیج محتوای موقت
۴۰ محتوای ۵۰۰ کلمه ای
۱۰ محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای
سئو محتوا
پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب
۱ تصویر مناسب متن
پکیج راه اندازی سایت
۸۰ محتوای ۵۰۰ کلمه ای به همراه ۲ عکس مرتبط برای هر محتوا
+۲۰ محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای به همراه ۳ عکس مرتبط برای هر محتوا
+سئو محتوا
+پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب
پکیج پیشرفت
۵۰ محتوای ۵۰۰ کلمه ای به همراه ۲ عکس مرتبط برای هر محتوا
+ ۴۰ محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای به همراه ۳ عکس مرتبط برای هر محتوا
+ ۱۰ محتوای ۲۰۰۰ کلمه ای به همراه ۵ عکس مرتبط برای هر محتوا
+سئو محتوا
+پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب
پکیج سایت حرفه ای
۸۰ محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای به همراه ۳ عکس مرتبط برای هر محتوا
+۲۰ محتوای ۲۰۰۰ کلمه ای به همراه ۵ عکس مرتبط برای هر محتوا
+۲۰ محتوای ۵۰۰ کلمه ای به همراه ۲ عکس مرتبط برای هر محتوا
+سئو محتوا
+پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب
Marketing-and-advertising

تفاوت بازاریابی محتوا و تبلیغ نویسی

همانطور که مطرح شد در بازاریابی محتوا بدون آنکه به صورت مستقیم به مشتری بگویید که این محصول را بخر، باید مطلب مفید بنویسید که اعتمادش جذب شود. سپس با قسمت جمع‌بندی و نوشتن مطالبی برای تصمیم گیری، او را هدایت کنید تا سپس از شما خرید کند. مراحل بازاریابی محتوا با اینکه بسیار دشوار‌‌تر از تبلیغ نویسی می‌باشد اما نتیجه بسیار مفیدتری در دراز مدت خواهد داشت و به برندینگ دیجیتال کسب و کارتان بسیار کمک می‌کند.

چگونه برنامه بازاریابی محتوا بریزیم؟

ابتدا شما باید زمینه فعالیت خود را بررسی نمایید و ببینید که سایر کسب و کارهای مشابه از چه برنامه‌ای برای بازاریابی بهره می‌برند. بررسی رقبا همیشه یکی از اولین قدم‌ها در هر مدل بازاریابی می‌باشد. هر متد کسب و کار اینترنتی تفاوت‌های زیادی با هم دارند اما این روزها در وب‌سایت‌های فروشگاهی – آموزشی که یک سری محصولات را قصد دارند بفروش برسانند، بازاریابی محتوا بسیار مهم و حیاتی می‌باشد.

جهت سفارش خدمات تولید محتوا فرم مقابل را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند