خدمات تولید محتوا

تولید محتوای باکیفیت یکی از اصلی‌ترین راه‌های رسیدن به جایگاه‌ اول در گوگل، افزایش فروش و جلب اعتماد مخاطبان است. تمامی مراحل تولید تا انتشار محتوا با بالاترین کیفیت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ ژوپین صورت می‌گیرد.

what-Content

محتوا چیست؟

هر پیامی که شما در وب‌سایت، شبکه های اجتماعی یا … به مخاطبان کسب و کار خود ارائه می‌دهید، یک محتوا است. این پیام می‌تواند در قالب متن (مقاله، خبر، داستان و…)، تصویر (عکس، آلبوم، گالری تصاویر، اینفوگرافیک، آیکون، طرح‌ لایه‌باز)، ویدیو (فیلم‌های بلند و کوتاه، فیلم آموزشی، تبلیغاتی و که در قالب ویدئو مارکتینگ قرار می گیرد.) و یا صوت (موسیقی، فایل صوتی آموزشی، پادکست) باشد. هر کدام از انواع محتوا برای خود بازاریابی خاصی دارند که به‌ زودی در مورد آنها مطالبی خواهیم نوشت اما چیزی که در این صفحه قصد صحبت در مورد آن را داریم، تولید محتوا مناسب و با کیفیت است. تولید محتوای متنی ، تولید محتوای تصویری، تولد محتوای ویدیویی و تولید محتوای صوتی مواردی هستند که زیر شاخه خدمات تولید محتوا هستند.

تاثیر تولید محتوا در کسب و کارهای آنلاین

بعد از راه اندازی کسب و کار و انتخاب بستر آنلاین مناسب برای نمایش خدمات و محصولات، نوبت به ارائه آن می‌رسد. بخش مهمی از این ارائه به وسیله محتوا قابل عرضه است. کسب و کارها با تولید محتوای مناسب در زمینه فعالیتشان می‌توانند با صرف کمترین هزینه برای تبلیغات مستقیم، مخاطب جذب کنند. در شرایطی که روز به روز مجموعه های بیشتری در فضای آنلاین حضور می‌یابند. کیفیت محتوا تولیدی و خلافیت در تولید محتوا می‌تواند مزیت رقابتی بسیار بزرگی را ایجاد نماید. بدین وسیله شما می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و اعتماد مخاطبان را جلب نمایید. اگر اعتماد مخاطب را داشته باشید، فرآیند فروش شما به آسانی رقم خواهد خورد.

what-Content-onlin

پلن خدمات تولید محتوا

پکیج محتوای موقت
۴۰ محتوای ۵۰۰ کلمه ای
۱۰ محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای
سئو محتوا
پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب
۱ تصویر مناسب متن
پکیج راه اندازی سایت
۸۰ محتوای ۵۰۰ کلمه ای به همراه ۲ عکس مرتبط برای هر محتوا
+۲۰ محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای به همراه ۳ عکس مرتبط برای هر محتوا
+سئو محتوا
+پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب
پکیج پیشرفت
۵۰ محتوای ۵۰۰ کلمه ای به همراه ۲ عکس مرتبط برای هر محتوا
+ ۴۰ محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای به همراه ۳ عکس مرتبط برای هر محتوا
+ ۱۰ محتوای ۲۰۰۰ کلمه ای به همراه ۵ عکس مرتبط برای هر محتوا
+سئو محتوا
+پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب
پکیج سایت حرفه ای
۸۰ محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای به همراه ۳ عکس مرتبط برای هر محتوا
+۲۰ محتوای ۲۰۰۰ کلمه ای به همراه ۵ عکس مرتبط برای هر محتوا
+۲۰ محتوای ۵۰۰ کلمه ای به همراه ۲ عکس مرتبط برای هر محتوا
+سئو محتوا
+پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب
Marketing-and-advertising

تولید محتوا کلید موفقیت

همانطور که مطرح شد در تولید محتوا بدون آنکه به صورت مستقیم به مشتری بگویید که این محصول را بخر، باید محتوای مفید تولید کنید که اعتمادش جلب شود. وقتی که کار تولید و انتشار محتوا را به صوزت مستمر انجام دهید و صداقت و راستگویی پیشه کنید به مرور زمان به کسب و کار شما اعتماد می‌کند و سپس از شما خرید می‌کند. مراحل تولید محتوا با اینکه بسیار دشوار‌‌تر از تبلیغات می‌باشد اما نتیجه بسیار مفیدتری در دراز مدت خواهد داشت و به برندینگ دیجیتال کسب و کارتان بسیار کمک می‌کند.

چگونه برنامه تولید محتوا بریزیم؟

ابتدا شما باید زمینه فعالیت خود را بررسی نمایید و ببینید که سایر کسب و کارهای مشابه از چه برنامه‌ای برای تولید محتوا بهره می‌برند. بررسی رقبا همیشه یکی از اولین قدم‌ها در هر مدل بازاریابی می‌باشد. هر متد کسب و کار اینترنتی تفاوت‌های زیادی با هم دارند اما این روزها در وب‌سایت‌های فروشگاهی – آموزشی که یک سری محصولات را قصد دارند بفروش برسانند، تولید محتوا بسیار مهم و حیاتی می‌باشد.

جهت سفارش خدمات تولید محتوا فرم مقابل را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند