درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ ژوپین

مسیر شادی ها و خاطر های ما در دل کسب و کار ها

گروه تخصصی دیجیتال مارکتینگ ژوپین، تیمی متشکل از اعضای جوان و خلاق است که با هدف پیشرفت و توسعه کسب و کارهای سنتی در مسیر دیجیتالی شدن و همچنین کسب و کارهای جدید در مسیر توسعه برند فعالیت می کند.درباره ژوپین

این تیم زیرنظر متخصصین و مشاورین با تجربه حوزه دیجیتال فعالیت می کند و با خدمات گسترده در فضای دیجیتال در تلاش است تا با بالاترین کیفیت و بیشترین بهره وری کسب و کار شما را توسعه دهد.

خدمات ژوپین شامل فعالیت های تبلیغات و بازاریابی در فضای دیجیتال است. ما سعی داریم تا با بررسی کامل نیازهای کسب و کار شما متناسب ترین فعالیت ها را به نحوی اصولی و خلاقانه پیاده کنیم. در طی این مسیر همراه شما هستیم و لحظه به لحظه به رشد کسب و کار شما می اندیشیم.
بدین منظور لیستی از خدمات متناسب با نیاز کسب و کار شما در نظر گرفته شده است.

ماجرای ژوپین از کجا آغاز شد....

مسیر شادی ها و خاطر های ما در دل کسب و کار ها

چندین سال پیش این ماجرا آغاز شد، یک روز بهاری یکی از استاد ها این خلاء رو دید. فک میکنم جلسه یکی مونده به آخر اون دوره بود. توی اونجا هر کدومشون یک تخصص خاص داشتند. یکی سئو کار میکرد، یکی طراحی سایت، یکی طراحی گرافیکی، یکی استراتژی و کلی تخصص در کنار هم بودن.

استاد درخواست کرد که هر کسی مشتاق برای کمک کردن به بقیه با استفاده از حرفه اش هست بیاد توی اتاق که قراره یک جلسه برگزار بشه. چند نفری رفتن. استاد منو براشون توضیح داد.

روزای اول که هنوز اسمی نداشتم، بهم میگفتن “دیجیتال ایکس” اما تیم هر روز منسجم تر ادامه داد و توی یک ماه هر زیر ساختی که لازم بود رو برای من ساختن و اونجا بود که اسم من رو هم انتخاب کردن:

ژوپین

من به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به دنیای کسب و کار ها وارد شدم. از اون زمان تا امروز که شما دارین این متن رو میخونید، کلی کسب و کار رو رفتم، کمک کردم و کلی آدم هم عضو خانواده مون هستن، من با استفاده از این خانواده حرفه ای تونستم کسب و کار ها رو رشد و پرورش بدم.