مشکلاتی که اخیرا در کشور به وجود آمده باعث شده تا خیلی از کسب و کار های سنتی و آنلاین رونق خود را از دست به دهند و به دنبال راهی برای تحول در کسب و کار خود باشند.

در این بین مشاوران و آژانس های مختلفی هم هستند که خدمات مشاوره ای مختلفی به افرادی که به دنبال کسب مشاوره هستند، می‌دهند. اما واقعا همه این مشاوران کسب و کار و آژانس های مارکتینگ و… همیشه حرف درست را می‌زنند و حق با آن ها است؟

اهمیت این موضوع باعث شده تا آژانس دیجیتال مارکتینگ ژوپین یکی از اصلی ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ که به مشتریانش می‌دهد را خدمات مشاوره و تحول کسب و کار قرار دهد. خدمتی که در آن سودجویانه بسیار زیادی وجود دارد و تنها کاری که انجام می‌دهند دادن اطلاعات تکراری و غیر اصولی به افراد بدون در نظر گرفتن فضای بازار و اتفاقات پیش آمده است.

اما ژوپین چه تفاوتی با بقیه دارد؟؟؟

بگذارید دوباره به اول برگردیم. ابتدا گفتیم که مشکلات به وجود آمده در کشور باعث از بین رفتن خیلی از کسب و کار ها و شرکت ها شده است. اما فقط این موضوع نیست. این موضوع دلایل دیگری هم دارد که باید آن ها هم بررسی شوند. یکی از اصلی ترین دلایل را می‌توان ضعف مدیریتی و یا کادر اجرایی دانست. پس ابتدا باید این موضوع را پیدا کنیم که واقعا مشکل از کجاست.

مشاوره کسب و کار ژوپین

مشاوره کسب و کار

تنها هدفی که ما در این کار داریم این است که نیاز های شما را با توجه به اهداف و چشم‌انداز هایی که دارید بر طرف کنیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با دادن اصولی ترین نکات در بهبود و تحول کسب و کار، سرعت شما را برای رسیدن به اهدافتان بیشتر و بیشتر کنیم.

در زمانی که شما زیر نظر مشاوره های کارشناسان ما هستین، این افراد سعی می‌کنند تا ریزترین جزئیات کسب و کار شما را مورد بررسی قرار دهند. به دست آوردن علایق و پیدا کردن نقاط ضعف شما یکی از اصلی ترین کار هایی است که باید صورت گیرد چرا که می‌تواند خیلی از دلایل شکست و موفقیت شما را نشان دهد.

اما این موضوع ها تنها شروع کار است. در ادامه بیشتر با خدمات تخصصی مشاوره کسب و کار ژوپین آشنا می شوید.

مشاوره کسب و کار آنلاین

ورود به دنیای دیحیتال و آنلاین امروزه به یکی از از اصلی ترین کار های کسب و کار ها تبدیل شده است. پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن استفاده از ابزار های دیجیتال و اینترنت باعث شده تا خیلی از کسب و کار ها برای این که بتوانند به موفقیت برسند وارد این دنیای پر از موقعیت شوند. اما ورود به این دنیا و ساختن یک کسب و کار موفق به همین سادگی ها هم نیست و همانطور که می‌بینید خیلی از بیزینس ها در آن شکست می‌خورند و یا بدون به دست آوردن موفقیت های چشمگیری به فعالیت های خود ادامه می دهند.

اما ما اینجاییم تا نگذارینم این اتفاق برای شما بیفتد.

  • شروع تجارت آنلاین
  • توسعه و بهینه سازی کسب و کار اینترنتی
  • برنامه های بازاریابی و آنلاین و دیجیتال مارکتینگ
  • عرضه یابی دلایل افت سهم بازار
  • تغییرات سازمانی در حوزه فناوری اطلاعات
  • راه انداززی فروشگاهیا وب سایت برای ارائه خدمات و یا محصولاتتان

و خیلی از موارد دیگر جزو کار هایی است که آژانس دیجیتال مارکتینگ ژوپین برای تحول در کسب و کارتان انجام می دهد.

تحقیق و توسعه در فضای مجازی

تحول در-کسب و کار

تاثیر گذاری شبکه های اجتماعی دیگر بر کسی پوشیده نیست. همه ما شاهد تاثیر بالای این نوع شبکه ها بر زندگی هایمان هستیم. به همین خاطر یکی از مهم ترین ابزار های بازاریابی به حساب می آیند که خیلی از شرکت ها و افراد توانسته اند تا از این طریق خود را به دیگران معرفی کنند و از این راه درآمد بسیار خوبی به دست آورند.

استراتژیست های تولید محتوا شبکه ها اجتماعی ، کپی رایتر ها و گرافیست های ژوپین آماده هستند تا به شما کمک کنند. تا بتوانید جا پای افراد موفق در این حوزه بگذارید و از این راه کسب و کار خودتان را متحول و موفقیت خود را تضمین کنید.

توسعه محصول

خیلی از افراد محصول و یا خدمتی دارند و نمی‌دانند که چگونه آن را معرفی یا وارد بازار کنند و به همین خاطر با وجود داشتن ایده و محصولی ناب، شکست می خورند. برای وارد شدن محصول به بازار و تجاری شدن آن باید گام های مشخصی را پیمود و به مسائل مختلفی توجه کرد.

ساده بهتون بگیم. ما شرایط بازار را می سنجیم و شما را تا لحظه ای که بتوانید محصول خود را قیمت گذاری و به فروش برسانید همراهی خواهیم کرد.

  • بررسی راهکار های کسب و کار
  • ارائه مسیر برای سبقت از رقبا
  • راهکار هایی برای توسعه بازاریابی

سه مورد بالا هم جزو دیگر کار هایی است که شما به هنگام مشاوره از آن ها بهره مند خواهید شد تا بتوانید یکی یکی پله های رشد و تحول در کسب و کارتان را طی کنید.

خلاصه بهتون بگیم. تیم ژوپین و متخصصان با تجربه و فعال در این زمینه در اختیار شما هستند تا بتوانید استوار تر و پا پشتوانه ای بسیار محکم تر نسبت به سایر رقبای خود در مسیر کسب و کارتان پیش بروید.