خدمات دیجیتال مارکتینگ

با تیمی حرفه ای آماده ایم تا حضور قوی در فضای آنلاین را برای شما رقم بزنیم

لیست خدمات دیجیتال مارکتینگ

Develop-strategy

تدوین استراتژی

مهم ترین اصل هر کسب و کار، استراتژی آن است. متخصصان ژوپین همراه با مشاورین باسابقه و کارآزموده با تجربه های گوناگون در حوزه های مختلف، در کنار شما هستند تا بهترین برنامه ریزی را جهت ورود و تداوم شما در بازار آنلاین، انجام دهند.

Business-consulting

مشاوره کسب و کار

هر زمانی از شبانه روز، کسب و کار آنلاین شما با چالش ها، موانع و اتفاقات خوب و نازیبا رو به رو است. هیچ جای نگرانی برای شما نیست و ما اینجا در کنار شما هستیم تا با تجربه های خود همه مسائل را به شیرینی پشت سر گزاشته و حرفه ای ماندگار بمانیم.

web-designe

طراحی سایت

دفتر مجازی کسب و کار خود را راه اندازی کنید و آن‌را توسعه دهید. همه مراحل توسط تیم حرفه ای و متخصص انجام می‌شود و شما فقط کافیست که کسب و کار آنلاین خود را افتتاح کنید و بخواهید تا توسعه یابد و حرفه ای تر شود.

social-media

شبکه های اجتماعی

نمایشگاهی ویژه و اختصاصی برای شما جهت ارائه خدمات و محصولات که به راحتی میتوانید در آن شروع به کار کنید. از آغاز و در تک تک مراحل این نمایشگاه به صورت حرفه ای در کنار شما هستیم تا بهترین و خاص ترین جلوه کنید.

Content-production-and-marketing

تولید و بازاریابی محتوا

حرف پادشاه همیشه بالاترین اعتبار را دارد و محتوا همیشه پادشاه است. خلق و تدوین بهترین محتوا ها برای شما را ژوپین به عهده دارد تا بتوانید با محتوا در میان دیگران پادشاهی کنید.

seo-and-optimize

سئو و بهینه سازی

بهترین و ماندگار ترین راهکار نمایش دادن آدرس دفتر آنلاین شما در تمامی جستجو ها، برای ساخت تجربه ای خاص در ذهن مخاطب که شما میتوانید با استفاده از متخصصین ژوپین آن را به سادگی انجام دهید.

online-advertising

تبلیغات آنلاین

راهکاری جذاب برای فروش و جذب مخاطبین که می‌تواند به راحتی برای شما خلق ارزش کند. اما دنیایی سرشار از نکات ریز و مهم دارد که شناخت آنها نیازمند مقدار زیادی هزینه است که ژوپین برای شما همه هزینه ها را انجام داده و در اختیار شما گذاشته است.

web-branding

وب برندینگ

برند، برند، برند ؛ خلق همه چیز با برند ممکن است ولی برای ساخت برند در فضای آنلاین بایستی مراحل پیچیده و سختی را پشت سر بگذارید که ما در ژوپین کنار شما هستیم و همه این مراحل را برای شما ساده می‌کنیم تا برند جذاب خود را خلق کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ژوپین

دامنه‌ی خدمات بازاریابی آنلاین (دیجیتال مارکتینگ)، خیلی گسترده می‌باشد. از یک شرکت بزرگ مثل اپل بگیر تا استارتاپ‌های کوچک، همگی می‌توانند با توجه به نیاز خود، از خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند. در این بین، چیزهایی که مهم هستند بودجه و میزان مشتری می‌باشد.

امروزه اسم بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ، بیشتر به گوشمان می‌خورد. مشاغل از روش بازاریابی سنتی جدا شده‌اند و به طرف ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال رفته‌اند.

خیلی از استارتاپ‌ها دارای فعالیت اینترنتی قدرتمندی هستند و اغلب مشتریان خود را نیز از داخل همین جهان آنلاین به دست می‌آورند. اما بازاریابی دیجیتال یعنی چه؟ خدمات بازاریابی دیجیتال شامل چه مواردی هستند؟ و اصلا به چه دلیل بایستی به طرف دیجیتال مارکتینگ برویم؟

در ادامه قصد داریم در مورد دیجیتال مارکتینگ، خدمات دیجیتال مارکتینگ، خدمات دیجیتال مارکتینگ در ژوپین و تعرفه خدمات بازاریابی آنلاین صحبت کنیم.

خدمات بازاریابی دیجیتال

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

با اینکه تعریف واحدی از دیجیتال مارکتینگ در دسترس نیست، ولی به نظر می‌آید بتوانیم تعریف پایین را تا حد خوبی، فصل مشترک توضیحات رایج در زمینه دیجیتال مارکتینگ در نظر بگیریم:

بازاریابی آنلاین شامل مجموعه تمام ابزارها و کارهایی می‌باشد که جهت بازاریابی خدمات و محصولات در فضای آنلاین (اینترنت، وب، موبایل یا ابزارهای آنلاین دیگر)، به کار برده می‌شوند.

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل چه مواردی می‌شود؟

مواردی که در ادامه نام می‌بریم ابزارها (خدمات) دیجیتال مارکتینگ به حساب می‌آیند و انتظار می‌رود که یک بازاریاب آنلاین بر آن‌ها تسلط داشته باشد:

 • بازاریابی با استفاده از موتورهای جستجو مثل گوگل (SEM) (شامل ترافیک خریداری شده و ارگانیک)
 • بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO)
 • بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing)
 • بازاریابی محتوا (Content Marketing)
 • بازاریابی سوشال‌ها یا شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing)
 • تبلیغات بر پایه کلیک کردن (PPC)
 • استراتژی محتوا (Content Strategy)
 • بازاریابی اینفلوئنسر (Influencer Marketing)
 • بازاریابی ایمیل
 • تبلیغات بنری و تبلیغات همسان
 • بازاریابی موبایلی (یا اصلاح قدیمی‌اش تبلیغات موبایلی)
 • تولید محتوا
 • بازاریابی با استفاده از همکاری در فروش (Affiliate Marketing)
 • بازاریابی ویروسی دیجیتال (Digital Viral Marketing)

بعضی وقت‌ها در لیست خدمات بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هدفمند و سفارشی شده و همچنین تبلیغ مستقیم نیز نام برده می‌شود. ولی به خاطر اینکه این دو مورد، عملا فراگیرتر می‌باشند و با موارد دیگر هم‌رده نیستند (می‌توانند موارد دیگر را هم پوشش بدهند)، آن‌ها را در لیست بالا نام نبردیم.

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ در ژوپین

مجموعه ژوپین توانایی انجام تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ که در بالا نام برده شد را دارد. ژوپین سعی می‌کند با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، به مشتریان خدمات را ارائه دهد. اگر قصد دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ را دارید، می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

در ارتباط با خرید محصولات یا دریافت خدمات، یکی از مواردی که معمولا همیشه اهمیت زیادی دارد، تعرفه و قیمت می‌باشد. در ادامه درباره تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ صحبت خواهیم کرد.

تعرفه‌ی خدمات بازاریابی دیجیتال

تعرفه‌ی خدمات دیجیتال مارکتینگ

نحوه محاسبه تعرفه‌ی خدمات دیجیتال مارکتینگ

در بازار، افراد مختلف تازه‌کار تا حرفه‌ای وجود دارند که خدمات مختلف را با قیمت‌های متفاوت برای شما انجام می‌دهند. لطفا در نظر داشته باشید که خیلی از مواقع به شما پیشنهادهای ارزان‌تری می‌شود اما حتما حتما نمونه کارهای افراد را بررسی کنید.

به صورت مثال، با شرکتی مذاکره می‌کنید و به شما هزینه طراحی سایت را ۳۰ میلیون تومان اعلام می‌کند. همزمان شما با شرکت دوم آشنا می‌شوید که هزینه طراحی همان سایت و با همان شرایط را به شما ۲ میلیون تومان اعلام می‌کند. اینجا سئوالی که برای شما پیش می‌آید، دلیل این اختلاف قیمت است. معمولا در بازار دیجیتال مارکتینگ، علت اصلی اختلاف قیمت، کیفیت خدمات است. مثلا فرض کنید در همین مثال، شرکت اول برای شما هاست یک ساله با ۱۰ گیگابایت حافظه تهیه می‌کند ولی شرکت دوم هاست ۳ گیگابایت سه ماهه تهیه می‌کند و به علت جزئیات بالا در حوزه دیجیتال مارکتینگ، می‌توان از این قبیل تغییرات را ایجاد کرد.

البته به جز کیفیت، عوامل دیگری هم وجود دارند که روی تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ، تاثیرگذار هستند.

در ادامه، عوامل موثر در تعرفه خدمات بازاریابی آنلاین را باهم بررسی می‌کنیم.

 

عوامل موثر در تعرفه‌ی خدمات دیجیتال مارکتینگ

چندین فاکتور وجود دارد که می‌توان با آن‌ها قیمتی حدودی برای خدمات تعریف کرد. البته قبل از هر چیز باید در نظر داشته باشید که در چه منطقه‌ای از نظر جغرافیایی قرار دارید؛ چون در شهرهای مختلف، میزان تأثیر پارامترها متفاوت می‌شوند و در قیمت گذاری تأثیر زیادی دارد.

 

کیفیت

اولین و مهم‌ترین و تأثیرگذارترین فاکتور، کیفیت کار است و در تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ، شما برای کیفیت عالی هزینه می‌کنید و معمولاً در خدمات مختلف، تمامی شرکت‌ها به شما قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌کنند. به‌صورت مثال، ممکن است هزینه طراحی یک سایت از ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان متغیر باشد و یکی از دلایل این اختلاف به‌صورت مثال طراحی‌های صفحات است که می‌تواند از قالب‌های آماده استفاده شود یا به صورت کاملاً اختصاصی طراحی شود.

یا در نمونه‌ای مشخص‌تر، در عکاسی دوربینی که با آن عکاسی می‌شود، در خروجی کار تأثیر بسزایی دارد.

زمان انجام

برای هر پروژه و خدماتی، یک زمان حدودی تعریف می‌شود. به‌صورت مثال، یک تیزر در مدت زمان ۱ هفته پس از تصویر برداری، تدوین و آماده نمایش می‌شود. اما خیلی از اوقات فورس‌های زمانی وجود دارد که نیاز است این زمان شکسته شود که باعث افزایش قیمت می‌شود.

البته در مورد زمان باید به‌شدت بر روی کیفیت نظارت داشته باشید، گاها وقتی زمان کاهش پیدا می‌کند، کیفیت هم کاهش پیدا می‌کند. البته می‌توانید از مجموعه‌هایی مثل ژوپین که دارای ضمانت حسن انجام کار هستند، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

سابقه فعالیت

یکی از موارد دیگر که در تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ تاثیرگذار است، سابقه فعالیت در این حوزه می‌باشد. مدت زمان فعالیت یک شرکت یا حتی شخص، فاکتور نه چندان مهم اما تأثیرگذاری است. در واقع شاید پشت بسیاری از خدماتی که در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود، سال‌ها تجربه و تحصیل و آموزش نهفته باشد و همین مسئله باعث تغییر قیمت می‌شود.

 

نمونه کارها

به‌صورت معمول، هر چقدر سابقه فعالیت افزایش پیدا کند، تعداد نمونه کارها نیز افزایش پیدا می‌کند. گاهی شما قصد هزینه کردن برای یک کار باکیفیت را دارید اما اعتماد کردن برایتان دشوار است و نمی‌توانید انتهای پروژه را شفاف ببینید و این مسئله معمولاً در اولین همکاری بسیار محتمل است و به همین دلیل نمونه کارها یکی دیگر از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین قیمت هستند.

در واقع نمونه کارها، می‌توانند قدرت و توانایی‌ها را نمایش دهند تا خیال شما را برای کیفیت کار جمع کنند.

مجموعه ژوپین با تکیه بر سابقه درخشان گذشته و تضمین کیفیت کار، مدت‌ها است که در این بازار مشغول به فعالیت است. برای دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ و اطلاع از قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ با توجه به نیازتان، می‌توانید با مشاوران ژوپین در ارتباط باشید. با کمک ما می‌توانید کسب و کار خود را به صورت اصولی و با قیمت مناسب توسعه دهید.