ابزارهای دیجیتال مارکتینگ, خلاقیت, دانشنامه دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات گوگل

 تبلیغات کلیکی در گوگل هم نامیده میشود شما طبیعتا برای اینکه سایت را تبلیغ کنید و برای دیده شدن نیازمند این است که در دنیای اینترنت دیده شوید و گوگل این کار را بر عهده گرفته است با کارایی بالاتر و زمان پایینتر به نتیجه برسید.

تبلیغات کلیکی گوگل با هر کلیک بر روی سایت پرداخت و محاسبه میشود و کمتر از ۲۴ ساعت در رتبه اول جستجو واژه قرار میگیرد.البته این را در نظر بگیرید که تبلیغات گوگل ادز فقط در موتور جستجوی گوگل قابل مشاهده است که از نظر بسیاری از افراد خود بسیار مفید و ثمر بخش است.

با توجه به اینکه شما با پرداخت هزینه ای سایت خود را در تاپ ترین بخش قرار میدهید اما پس از پایان و تمام شدن اعتبار شما سایت به جایگاه قبلی خود بازمیگردد که اگر شما در این مدت بازدید خوبی داشته باشید که از محتوای خوب شما نشات میگیرد میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین رتبه در موتور جستجوپی گوگل دست پیدا کنید.فردی که دارای سرمایه مناسبی برای تبلیغات باشد مناسب ترن روش استفاده از گوگل ادز است اما برای کسانی که قادر به پرداخت نیستن باید از روش های جایگزین استفاده کنند که زمانبر است.

در سرویس تبلیغاتی گوگل، شما می‌توانید بر اساس چند معیار مختلف، مخاطبان هدف خود را با دقت بالایی مشخص کنید

این معیار ها عبارتند از:

ردۀ سنی: بر اساس رده سنی مشخص میشود.

علایق: با موضوع مشخص برای جستجو میاییند.

جنسیت:  جنسیت آنها مونث یا مذکر است.

مکان: مشخص کردنه نمایش در کدامی منطقه.

دستگاه: از چه دستگاهی استفاده و به مرورگر خود متصل میشوند

بازاریابی مجدد : کسانی که قبلاً به سایت یا اپلیکیشن شما سر زده‌اند، اما خریدی انجام نداده‌اند.

 

در مجموع  اگر بخواهیم گوگل ادز را با راه های مختلف مقایسه کنیم و بدون احتساب موقعیت مکانی از بابت کشور که زندگانی می کنیم یک سرو گردن بالاتر از راه های تبلیغاتی دیگر است.

به طور مثال مشابه این کار را می شود در بدن سازی مشاهده کرد که فردی با استفاده از مواد مکمل بدن خود را به بالاترین قدرت می رساند و دیگری بدون استفاده از مکمل اینکار را انجام میدهد.خب طبیعتا فرد اول سریعتر دیده می شود.

لازم به ذکر است که ما در مورد اینکه کدوم پایدار تر است بحث نمی کنیم در مورد سریعتر به نتیجه رسیدن صحبت می کنیم که گوگل ادز اینکار را به راحتترین روش به شما عرضه می کند.

با تشکر از شما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *