ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

پیشرفت طلایی در لندینگ پیج

 

هر سایتی برای برند شدن و پیشرفت بیشتر از خلاقیت های متفاوتی در صفحه اول خود استفاده می کند اما یکی از راه های رسیدن به بازدیدکنندگان زیاد (صفحه ی فرودیالندینگ پیج )است این صفحه نمای کلی و اولین نمای شما درچشم‌ بازدیدکننده است.

۱۰ نکته ی کلیدی و درخشان در لندینگ پیج

  1. در طراحی صفحه فرود از لینک های تبلیغاتی خارجی استفاده نکنیم چون که بازدیدکنندگان از هدف اصلی ما دور می‌شوند . ممکن است دربعضی از مواقع مابه هدف خود نرسیم.
  2. صفحه ی فرود برای دریافت وارتباط یکطرفه نیست بلکه نوعی تبادل اطلاعات محسوب میشود. هدف مافقط کسب اطلاعات باشدوهیچ‌چیز به عنوان هدیه به بازدیدکننده ارائه نشود بازدیدکنندگان هم همین توقع را از شمادارند. بااستفاده از روش های تشویقی، میشود از بروز این نوع مشکلات جلوگیری کرد.
  3. هرچه مراحل ثبت نام و یادگیری در سایت اسان تر وکمتر باشد .مطمعنا افراد بیشتری ترغیب به این میشوند که ازسایت شما بازدیدکنند.
  4. هرسایت ازهدف های متفاوتی تشکیل شده است برای رسیدن به موفقیت بهتراست که برای هرهدف یک صفحه لندینگ درنظرگرفته شود.
  5. بهتر است که خدمات بصورت رایگان انجام شود چون خدمات باارزش هنگامی که بصورت رایگان انجام شود .این مطلب برای بازدیدکنندگان شگفت اوراست و این خدمات و اموزش ها را به دوستان خود نیز معرفی میکنند.
  6. به تعهدات خود پایبند باشید. قول دادن باعث میشود که کاربر در رابطه ی همکاری خود با شما احساس امنیت کند . اما باید در عمل به این تعهدات تمام تلاش خود را انجام دهیم هرچقدر تعهدات ما جذاب تر و جدیدتر باشد مطمئناً در پیشرفت ما تاثیر مثبت خواهدداشت.
  7. از اعداد استفاده کنید تا برای مخاطب هیجان انگیز باشد پس در نظرگرفتن اعداد در صفحه ی فرود تاثیری بی نظیر در تجارت شما خواهدداشت.
  8. استفاده کردن از ویدیوهای کوتاه اما کامل میتواند برای کاربران مفید باشد همچنین باعث متفاوت شدن لندینگ پیج شما میشود.
  9. سرنخ های جهت دار مورد دیگری است که باید به ان توجه شود .هرچند درصفحه ی فرود همه چیز واضح است اما بهتراست شما از فلش های جهت دار برای نمایش دادن محل ثبت نام و دیگر مکان های سایت خود استفاده کنید.
  10. به رنگ ها نیز توجه داشته باشید در طراحی لندینگ پیج رنگ ها نقش اصلی را در انتقال پیام ایفامی کنند. رنگ ها در ساخت سایت فقط به عوامل زیبایی شناسی مربوط نمی شوند هرچند که این عوامل بسیار مهم هستند.

 لندینگ پیج دریک نگاه

همه ی این موارد برای داشتن یک اندینگ پیج متفاوت وجذاب لازم است و باید رعایت شوند به این نکته توجه داشته باشید که این موارد تنها بخشی از عوامل جذابیت طراحی صفحه ی فرود است .راهکارهای جذاب و ساده دیگری نیز وجود دارد تا شما را به برند شدن و سوداوری تجاری برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *