خلاقیت

آژانس بازاریابی دیجیتال ژوپین | ارائه دهنده حرفه ای ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ

آژانس بازاریابی دیجیتال

فرآیند طراحی و برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال و آنلاین هر کسب و کاری بسیار مهم است و می‌توان شکست یا پیروزی برنامه ریزی را با نگاه به برنامه حدس زد. امروز در آژانس بازاریابی دیجیتال ژوپین می‌خواهیم در مورد فرآیند طراحی، برنامه ریزی و اجرای بازاریابی دیجیتال صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

گفت و گوی دوستانه

قبل از شروع هر برنامه ریزی و صحبتی نیاز به یک صحبت دوستانه نماینده شرکت شما یا مدیرعامل با کارشناسان است. جلسه ای که دو طرف می‌توانند با آشنایی بهتر با هم و اهداف و چشم انداز های یکدیگر همکاری خیلی بهتر و مفید تری داشته باشند.

درک دقیق و هوشمندانه نیاز های شما

یکی از مهم ترین ماموریت ها و مسئولیت های هر آژانس بازاریابی دیجیتال، شناخت نیاز ها و هدف‌ های شما از بازاریابی آنلاین و دیجیتال است. در این جلسه مهم ترین پیش نیاز های برنامه ریزی خلاق و هوشمندانه برای کسب و کار شما معلوم می شود. برای این که با بعضی از سوالات و بحث های اینگونه جلسه ها بیش تر آشنا شوید می‌توانید به سوالات زیر نگاهی بیندازید:

 • اهداف شما چیست؟
 • با چه چالش هایی مواجه هستید؟
 • مشتریان ایده آل شما چه کسانی هستند و چگونه می توان آن ها را جذب کرد؟
 • خریداران بالقوه کجا به دنبال شرکت هایی مانند شما هستند؟
 • چه مبلغی را باید در یک برنامه مارکتینگ سرمایه گذاری کرد؟
 • برنامه مارکتینگ چگونه پیش می رود تا به ROI مثبت برسد؟

اهمیت این سوال این جا مشخص می‌شود که بدانید هر محصول یا خدمت بی نظیر اگر بدون برنامه ریزی و پیش بینی وارد بازار شود با شکست مواجه خواهد شد. داشتن یک استراتژی صحیح یک بخش ضروری برای موفقیت در بازاریابی است.

خوب است این نکته را در نظر داشته باشید که موفقیت یک کمپین تبلیغاتی وابستگی زیادی به مسائل مالی دارد. آژانس بازاریابی دیجیتال ژوپین به شما کمک می‌کند هزینه ها را متناسب با ROI تخمین بزنید. در ژوپین یک نسخه واحد برای تمامی کسب و کار ها پیچیده نمی‌شود و ما با این کار به شدت مخالفیم! ما معتقدیم به تناسب هزینه، اهداف مدنظر شما و سایر عوامل اثرگذار در کمپین باید استراتژی درخور وضعیت شما تبیین گردد.

تحقیقات بازار و آنالیز بازار هدف و رقبایتان

تحلیل و بررسی رقبا

تحقیقات بازار یا Market Research اصطلاحی است که به روند جمع‌آوری اطلاعات در مورد مخاطبان هدف و بازار هدف اشاره دارد. نقش اصلی تحقیقات بازار این است که به یک شرکت یا یک سازمان کسب‌ و کار با نمایش عمیق از مشتریان یا مصرف‌کنندگان به‌ منظور برآورده کردن نیاز های خود بهتر کمک کند. این فرآیند از تحقیقات بازار قادر به رقابت با سایر کسب و کار های مشابه در همان صنعت است و به تجزیه و تحلیل چیز هایی مانند اندازه بازار، رقابت و نیاز های بازار کمک می‌کند. این کار امری بسیار تخصصی است و شما می‌توانید خیلی راحت برای انجام آن به بازاریابان مجرب و حرفه ای شرکت دیجیتال مارکتینگ ژوپین اعتماد کنید.

آژانس بازاریابی دیجیتال ژوپین بهترین راهکار ها را ارائه می دهد

ما بر اساس نیاز ها و اهداف شما از بازاریابی دیجیتال بهترین خدمات مورد نیاز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای بعضی از کسب و کار ها ایجاد ترافیک در وب سایت بسیار موثر است و در بعضی دیگر ایجاد ترافیک در شبکه های اجتماعی و موارد مشابه. تشخیص این کار را باید به متخصصین ژوپین بسپارید. برخی از خدمات دیجیتال مارکتینگ که می ‌توانیم به شما ارائه دهیم را در ادامه مشاهده می کنید.

 • بهینه سازی سایت و سئو: در اهمیت سئو همین کافی است که بدانید با استفاده از سئو می‌توانید کاری کنید که مشتریان برای شما صف بکشند. آن هم یک صف طولانی!
 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی: در دنیای امروز که افراد حتی برای گذراندن اوقات فراغت خود از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند اهمیت شبکه ‌های اجتماعی بسیار بیش تر است. شما باید برای ارتقا برند خود و تبلیغات حتما از تمام شبکه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده کنید و این کار را توسط متخصصین ژوپین انجام دهید!
 • بازاریابی ایمیلی: ابزاری قدیمی و بسیار تاثیرگذار برای کسب و کار ها و استارتاپ‌ های نوپا.
 • بازاریابی محتوا: بیل گیتس جزو ثروتمندترین افراد جهان یک جمله در اهمیت این موضوع دارد: “محتوا پادشاه است.”
 • تبلیغات نمایشی و تبلیغات کلیکی: در فضا های پرتردد دنیای دیجیتال که گروه هدف شما حضور دارند قرار بگیرید تا بهتر دیده شوید.
 • بازاریابی اپلیکیشن و موبایل: آینده بازار های دیجیتال، اسمارت فون ها و اپلیکیشن ها هستند آینده را برای خودتان بخرید.
 • ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی: پیام تبلیغاتی که ترکیبی از دیداری و شنیداری باشد اثربخشی آن پیام را تا ۷۰% افزایش می دهد.

برنامه ریزی و اجرای درست و هدفمند پروژه

بازاریابی دیجیتال هدفمند

پس از اتمام کار و قبول پیشنهادات توسط شما، آژانس بازاریابی دیجیتال مارکتینگ ژوپین آماده شروع هدفمند، خلاق و دقیق پروژه بازاریابی آنلاین کسب و کار یا استارتاپ شما برای به دست آوردن بهترین نتیجه است. در تمام طول این مدت ما در کنار شما هستیم تا تمامی نیاز های احتمالی که ممکن است با آن مواجه شوید را برطرف کنید. با ما نیازی به نگرانی نیست و شما می‌توانید بهترین نتیجه ها را بگیرید.

ارائه آمار و گزارش عملکرد

یکی از مزیت های اصلی بازاریابی دیجیتال و آنلاین نسبت به روش های سنتی و قدیمی، آنالیز شدن لحظه ای تمام اطلاعات است. شما می‌توانید در تمام طول مسیر از تک تک تغییر و تحولات به راحتی مطلع شوید. متوجه شوید چه بخش هایی از خدمات شما جذابیت بیشتری برای مخاطب نسبت به سایر بخش‌ ها دارد. با پنل اختصاصی کسب و کارتان شما می‌توانید از بازدهی هر کدام از کمپین های تبلیغاتی با یک آمار دقیق اطلاع پیدا کنید.

چرا آژانس بازاریابی دیجیتال ژوپین؟

آژانس بازاریابی دیجیتال ژوپین مورد اعتماد ده ها برند و کسب و کار بزرگ است و شما هم می‌توانید با اعتماد به ما کسب و کار خود را رشد دهید. تمامی کار ها با گزارش کامل به شما ارائه می‌شوند و امکان مطلع شدن از روند کار در هر لحظه از مسیر وجود دارد. افراد تیم ژوپین جزو متخصصین و بازاریابان مجرب و حرفه ای آنلاین هستند و نیازی به نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *